Mobilya Hizmetleri

Mutfak Dolabı

Mevcut yapılarınızda ya da yeni yapılarınızda deneyimli kadromuz ile yerinde keşif yapılarak gerekli çözümler tarafınıza sunulmaktadır. Uygulama öncesinde mimarlarımız tarafından hazırlanan 3 boyutlu görseller ile mutfağınızın son halini öngörebilmekte, dilediğiniz renk ve desendeki yapı malzemelerini görerek seçebilirsiniz.

Gömme Dolap

Yapınızın iç cephesinde bulunan ölü alanları verimli bir şekilde değerlendirebilmek amacıyla gömme dolap uygulaması yapılmaktadır. Uygulamadan önce mimarlarımız tarafından hazırlanan 3 boyutlu görseller ile gömme dolabınızın son halini öngerebilir, dilediğiniz renk ve deseni seçebilirsiniz.

Sürgülü Kapak

Yapınızda bulunan mutfak dolabı, banyo dolabı, elbise dolabı, tv ünitesi, vestiyer gibi mobilyalarınızda dilediğiniz renk ve desende sürgülü kapak yapılmaktadır. Dilerseniz ayna gibi malzemeler ile dekoratif bir görünüm sağlanmaktadır.

Hilton Banyo

Yapınızın banyo gibi ıslak zeminlerinde dekoratif bir görünüm sağlamak amacıyla ve ölü alanlarını değerlendirmek amacıyla hilton banyo uygulaması yapılmaktadır. Uygulama öncesinde mimarlarımız tarafından hazırlanacak olan 3 boyutlu görseller ile banyonuzu öngörebilmekte dilediğiniz model, renk ve deseni seçebilmektesiniz.

Panel Kapı

Yapınızın iç cephesinde dilediğiniz renk, model ve özellikte panel kapılar yapınıza uygun ölçülerde hazırlanarak deneyimli ekibimiz ile montajı yapılmaktadır.

Vestiyer

Yapınızın iç cephesinde dekoratif bir görünüm sağlamak ve kullanılabilir kapalı alan sağlamak amacıyla dilediğiniz ölçü, model ve renkte vestiyerler üretilmekte ve montajı yapılamaktadır. Üretim öncesinde mimarlarımız tarafından hazırlanan 3 boyutlu görseller ile yapılacak olan vestiyerinizin bitmiş halini öngörebilirsiniz.

Pergole ( Pergule )

Yapınızın çevresinde bulunan park, bahçe gibi alanlarda keyifle vakit geçirmenizi sağlayan pergole uygulaması deneyimli ekibimiz tarafından dilediğiniz renk, model ve ölçüde yapılmaktadır. Mimarlarımız tarafından hazırlanan 3 boyutlu görseller ile pergolenin bitmişş halini öngörebilirsiniz.

Ahşap Dekor

Yapınızın iç ya da dış cephesinde dilediğiniz bölgelerinde dekoratif bir görünüm sağlamak amacı ile ahşap kaplamalar yapılmaktadır.

Bizi Arayabilirsiniz

Çatı Hizmetleri, Dış Cephe Hizmetleri, Daire Tadilatı Hizmetleri ve Mobilya Hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.