Dış Cephe Hizmetleri

Dış Cephe Mantolama

Yapınızı her türlü dış etkenden koruyan dış cephesinin mantolaması bina ömrünü ve enerji tasarrufunu belirleyen en önemli etmendir. Dış cephe mantoloma uygulaması için yerinde keşif yapan ekibimiz en uygun çözümleri size sunmaktadır. Mevcut yapılarda öncelikle mimarlarımızca hazırlanmış olan 3 boyutlu görseller ile yapılacak olan uygulama kararlaştırılmaktadır. Yapılacak olan uygulama belirlendikten sonra gerekli çevre koruma tedbirleri alınıp, yapınıza uygun iskele sistemi kurularak başlanır. Yapınızın eski cephesi kazınır ve varsa hasarlı bölgelerin onarımı yapıldıktan sonra seçeceğiniz yalıtım malzemesi uygulanır. Yalıtım malzemesi üzerine dekoratif sıva, bir kat dış cephe astarı ve 2 kat seçeceğiniz özellikteki dış cephe boyası ve dekoratif elemanlar uygulanarak dış cepheniz her türlü olumsuz hava koşullarına korumalı ve ısı, ses, yangın yalıtımı olacak duruma getirilir. Bu uygulama sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından zorunlu tutulan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) ücretsiz olarak hazırlanıp, her daire sakinine teslim edilir. Yaptıracağınız Dış Cephe Mantolama uygulaması ile %50’ye kadar enerji tasarrufu sağlayabilir ve binanızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Dış Cephe Fileli Sıvası

Yapınızın dış cephesinde dayanım ve ısı yalıtımı sağlanması için önerilen uygulamalardan biri de fileli sıva uygulamasıdır. Dış cephe üzerine bir kat ısı yalıtım sıvası, bir kat ısı yalıtım filesi ve üzerine tekrar bir kat ısı yalıtım sıvası uygulanarak yapılan bu işlemde dış cephenizde oluşabilecek hasar ve çatlakların önüne geçilir ve ısı yalıtımı sağlanır.

Dış Cephe Boya

Yapınıza yeni bir görünüm katan dış cephe boyası deneyimli ekibimizce uygulanmaktadır. Uygulama öncesinde yapınız için olan 3 boyutlu görseller ile dilediğiniz renk ve deseni görerek seçme olanağı sunulmakta, dilediğiniz yapı malzemesini kullanarak dış cephe ömrünün uzatılması sağlanmaktadır.

Dış Cephe Baskı

Yapınızın dış cephesine yeni bir görünüm katan baskı elemanları uygulaması yapılmaktadır. Ahşağ görünümlü, metal görünümlü, doğal taş görünümlü baskı elemanları ile uygulama yapılamaktadır. Uygulama öncesinde hazırlanacak olan 3 boyutlu görseller ile yapınızın önizlemesi sizlere sunulmaktadır.

Dış Cephe Söve

Yapınızın dış cephesinde bulunan pencere kenarları, balkon kenarları, cephe kenarları gibi bölgelerde dilediğiniz renk, desen ve boyuttaki söveler ile yapınıza estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

Kaba Sıva

Mevcut veya yeni yapılarınızda kaba sıva uygulanmakta, yapılacak olan dekoratif katman için uygun bir yüzey hazırlanmaktadır.

Bizi Arayabilirsiniz

Çatı Hizmetleri, Dış Cephe Hizmetleri, Daire Tadilatı Hizmetleri ve Mobilya Hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.