Daire Tadilatı Hizmetleri

Alçı

Yapınızın iç cephesinde kaba sıva ya da alçıpan paneller üzerine uygulanabilecek olan alçı sıva, saten alçı, canlı sıva gibi yapı malzemleri ile yapınıza dekoratif ve boyaya uygun bir yüzey sağlanmaktadır.

İç Cephe Boyası

Yapınızın iç cephesinde dilediğiniz renk ve özellikteki yapı malzemeleri kullanılarak bir kat iç cephe astarı, iki kat iç cephe boyası olmak üzere yapılan iç cephe boyası ile yapınıza estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

Zemin Kaplama

Mevcut yapılarınızda ya da yeni yapılarınızın zeminlerinde ilgili bölgeye uygun olarak seçilen zemin kaplama malzemeleri uygulanmaktadır. Zemininizde ısı, su yalıtımı sağlanmaktadır.

Fayans Kaplama

Yapınızda bulunan mutfak, banyo, teras gibi ıslak zeminlerde su yalıtımı ve dekoratif bir görünüm sağlamak amacıyla seçeceğiniz renk ve desendeki kaplama malzemesi ile fayans kaplama uygulaması yapılmaktadır.

Seramik Uygulama

Yapınızda bulunan ıslak ya da kuru zeminler, balkon, bahçe gibi bölgelerin zeminlerinde dilediğiniz renk, desen ve ölçülerdeki kaplama malzemeleri ile seramik kaplama uygulaması yapılmaktadır.

Balkon Korkulukları

Yapınızın balkon, bahçe, yangın merdiveni gibi bölgelerinde korumayı sağlayan korkulukların montajı yapılmaktadır. Bu uygulama esnasında seçeceğiniz desen ve ölçülerdeki korkuluklar bir kat astar ve bir kat yağlı boya uygulanarak pas oluşumu önlenmekte ve koruma sağlanmaktadır.

Apartman Kapısı

Yapınızda bulunan bina girişi, bahçe girişi gibi bölgelerde seçeceğiniz renk, desen ve ölçülerde apartman kapısı yapılmaktadır.

Ferforje

Yapınızın balkon korkulukları, yangın merdiveni, bahçe korkulukları gibi bölgelerde dilediğiniz ölçüde ferforje uygulaması yapılmaktadır. Uygulama yapılmadan önce size sunulan katalog ile dilediğiniz modeli seçme imkanı sunulmaktadır.

Laminant Parke Uygulama

Yapınızın kuru zeminlerinde dilediğiniz renk, desen ve özellikte olmak üzere laminant parke uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamada öncelikle yüzey kaplamaya hazır hale getirilmektedir. Bir kat yalıtım şiltesi serilmekte daha sonra laminant parkeler kaplanmaktadır. Bu kaplamalar ile yapı zemininde ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Bizi Arayabilirsiniz

Çatı Hizmetleri, Dış Cephe Hizmetleri, Daire Tadilatı Hizmetleri ve Mobilya Hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.